Pozycjonujemy w Google

Pozycjonujemy w Google czyli Tanie pozycjonowanie lub w linkach prowadzących do tych stron aczkolwiek tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie. Niedawno...Wyszukiwarka Google za każdym razem jeśli szukamy słowa kluczowe to wyświetla iloś

Dodane: 29-07-2014 09:20
Pozycjonujemy w Google Wyszukiwarka Google za każdym razem jeśli szukamy słowa kluczowe to wyświetla ilość stron zawierającą podane słowa kluczowe. Oczywiście chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron aczkolwiek tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie. Niedawno...Wyszukiwarka Google za każdym razem jeśli szukamy słowa kluczowe to wyświetla ilość stron zawierającą podane słowa kluczowe. Oczywiście chodzi o słowa kluczowe znajdujące się na bezpośrednio stronach lub w linkach prowadzących do tych stron aczkolwiek tylko tych, które Google przechowuje w swoim indexie.

Niedawno zastanawiałem się jak wiele z tych tysięcy a nawet milionów stron są wartościowymi stronami a ile z nich to tylko różnego rodzaju zaplecza i strony służce w taki czy inny sposób pozycjonowaniu lub promocji innych stron.

Weźmy na przykład takie katalogi - z definicji są to strony służące promowaniu a właściwie to linkowaniu innych stron. Z tego właśnie powodu w katalogach pojawia się bardzo dużo różnych słów kluczowych. Duża część katalogów jakie istnieją gdzieś w sieci w ogóle nie jest uwzględniana w indexie i wyszukiwaniu. Stanowią śmietnik służący jedynie pozycjonowaniu.

Wyjątkiem są katalogi tematyczne i regionalne. Tematyczne katalogi stron służą do gromadzenia informacji o stronach z bardzo konkretnej branży, ułatwiają wyszukiwanie informacji. Natomiast katalogi regionalne pomagają w odnajdywaniu firm i instytucji w określonych miastach lub regionach. Tanie pozycjonowanie
- to całkiem niezłe
W temacie Tanie pozycjonowanie warto poczytać również pozostałe informacje.
Tanie pozycjonowanie też jest ciekawie opisany temat
Tanie pozycjonowanie - tekst jest OK

Tanie pozycjonowanie
Tanie pozycjonowanie